İstanbul Teknik Üniversitesi Fotoğraf Kulübü, fotoğraf sanatına gönül vermiş İTÜ öğrenci ve mezunlarının bir araya geldikleri topluluktur.

Tanışma Toplantısı
Tanışma Toplantısı

Seneye güzel bir başlangıç yap!

İstanbul Teknik Üniversitesi Fotoğraf Kulübü’nün tanışma toplantısı 9 Ekim Salı günü 16.30’da KSB Büyük Salon gerçekleşecek. Eğer fotoğraf sanatına ilgi duyuyorsanız, bizim bu konuda neler yaptığımızı merak ediyorsanız; kulübümüzden, atölyelerimizden, etkinliklerimizden ve daha fazlasından bahsedeceğimiz tanışma toplantımıza davetlisiniz.

Tanışma Toplantısı’ndan ve daha birçok gelişmeden haberdar olmak isterseniz http://itufk.org/uyelik-kaydi/ adresinde yer alan formu doldurabilirsiniz.

9 Ekim Salı Saat: 16.30
KSB Büyük Salon

Adres: Kültür ve Sanat Birliği – Ayazağa Kampüsü 34469 Maslak/ İstanbul

*Kültür ve Sanat Birliği Binası’nın yerini bilmeyenler için: Süleyman Demirel Kültür Merkezi ile Merkezi Derslik Binası (MED) arasındaki camlı binanın yanındaki yoldan devam ederek Kültür ve Sanat Birliği Binası’na ulaşabilirsiniz. Ayrıca merak etmeyin, kime sorsanız gösterir.

https://www.facebook.com/itufk
https://twitter.com/itufk

Not: Haftalık toplantılarımız Salı günleri 18.00’de KSB Küçük Salon’da gerçekleşmektedir. Tanışma toplantısına özel olarak yer ve saatte bir değişiklik olmuştur.

 Loading